Україні потрібно залучити 300 млрд грн на програму екомодернізації – Зеленський

Україні потрібно залучити 300 млрд грн на програму екомодернізації – Зеленський

Президент очікує початок впровадження програми вже у 2022 році

Україні потрібно залучити 300 млрд грн на програму екомодернізації – Зеленський
Президент Європейської ради Шарль Мішель, президент України Володимир Зеленський та президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн
Фото: president.gov.ua

Україна розробила детальну програму енергомодернізації, на впровадження якої потрібно залучити близько 300 млрд грн. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з президентами Європейської ради Шарлем Мішелем та Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн за результатами 23 саміту Україна-ЄС, повідомляє «Укрінформ».

«У нас є велика програма щодо енергозбереження, і це стосується не тільки утеплення кожної домівки. Ця програма уже детально розроблена, ми будемо обговорювати її з колегами з Євросоюзу. На цю програму Україні необхідно близько 300 млрд грн», – сказав Зеленський.

За його словами, програма, зокрема, передбачає заміну мереж по всій державі. Зеленський розраховує, що програма почне впроваджуватися вже у 2022 році.

Він наголосив, що Україна повинна бути енергонезалежною, зокрема шляхом розширення атомної генерації. Президент також підкреслив важливість збереження транзиту газу через Україну.

Нагадаємо: Україна і ЄС домовилися започаткувати стратегічний енергетичний діалог.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті