Тільки легальний ринок безпечний для гравця і принесе податки державі
Новини компаній

Тільки легальний ринок безпечний для гравця і принесе податки державі

У цьому переконана СЕО Parimatch Ukraine Наталія Гілевич

Этот материал также доступен на русском языке
Тільки легальний ринок безпечний для гравця і принесе податки державі

У Києві стартувала найбільша конференція з азартних ігор у Східній Європі – SBC Summit CIS, ключова подія індустрії азартних ігор і беттінга.

Як заявили британські організатори, майданчиком для проведення Київ обраний не випадково, оскільки український ринок вже привертає увагу найбільших гравців беттінг індустрії у Східній Європі та СНД. Підтримала проведення SBC Summit CIS Parimatch Ukraine – єдина легальна букмекерська компанія в Україні.

Україна стає новим великим гравцем на мапі гемблінг індустрії. Саме цим пояснюється зростання інтересу до українського ринку з боку найбільших гравців беттінг-індустрії Європи та світу, переконана CEO Parimatch Ukraine Наталія Гілевич.

За її словами, Україні вже дуже скоро доведеться конкурувати з досвідченими світовими гігантами. Щоб країні витримати цю глобальну конкуренцію, треба не просто рухатися в одному темпі зі світом. Треба рухатися швидше за інших, а це можливо тільки при синхронізації дій компаній-інвесторів та держави.

«Потенціал індустрії гемблінга можна використовувати для залучення інвестицій у країну і збереження талантів у країні, які будуть розвивати сферу високих технологій. Компанії, які готові віддавати чималі суми для законної та прозорої роботи, змінюють сприйняття азартних ігор і іміджу букмекерських компаній. Тільки легальний ринок готовий приносити користь державі шляхом сплати податків, створення робочих місць і ведення бізнесу з дотриманням принципів і цінностей відповідальної гри. А значить приносити позитивні емоції гравцям, бути надійним партнером для операторів і провайдерів азартних ігор, об'єднатися з державою та іншими легальними гравцями для боротьби з нелегальними операторами», – підкреслила Наталія Гілевич.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті