ПриватБанк обмежив кількість переказів із картки на картку

ПриватБанк обмежив кількість переказів із картки на картку

Обмеження на міжнародні перекази становить 25 для відправників

ПриватБанк обмежив кількість переказів із картки на картку
Фото: УНІАН

ПриватБанк обмежив кількість переказів з картки на картку. Тепер в межах України можна зробити не більше 100 переказів. Про це повідомляє пресслужба банку.

«Щомісяця зручні перекази з картки на картку у «Приват24» роблять понад 7 млн клієнтів. За даними статистики 99,7% з них користуються цією чудовою послугою для особистих цілей та відправляють чи отримують не більше 100 переказів на місяць. Банк працює для вас, але чітко в рамках законодавства щодо протидії відмиванню брудних коштів та вимог фінансового моніторингу. Тому з жовтня 2021 року ми вносимо незначні корективи до правил здійснення р2р переказів щодо лімітів на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через усі канали», – йдеться у повідомленні.

Так, обмеження на міжнародні перекази становить 25 для відправників та 30 для отримувачів.

Зазначається, що для збору благодійних внесків та волонтерської допомоги на картку отримувач повинен зателефонувати на 3700 або написати у чат «Допомога Онлайн» і надіслати посилання із соціальних мереж чи документи, що підтверджують здійснення благодійної діяльності. Для таких карток буде встановлений безлімітний режим.

Раніше Уряд схвалив стратегію розвитку «ПриватБанку» до 2024 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті