Більшість американців згодні купити будинок з привидами, якщо дешево

Більшість американців згодні купити будинок з привидами, якщо дешево

За останній рік частка американців, які вірять в надприродне, збільшилася

Більшість американців згодні купити будинок з привидами, якщо дешево
фото DR

Майже три чверті жителів США (73%) подумають про купівлю житла, де були помічені паранормальні явища, особливо якщо за нього запропонують низьку ціну. При цьому майже половина американців (44%) вважають, що вже жили в будинку, де були привиди. Про це свідчать дані опитування 1000 осіб, проведеного на замовлення порталу Real Estate Witch, передає Коммерсант.

Лише 5% вважають присутність надприродних сил у будинку однією з головних перешкод для його покупки. Куди більшими неприємностями опитані називають цвіль і грибок у домі (57%), проблеми з фундаментом (56%), шкідливий вплив азбесту, погане водопостачання і термітів (по 54%), а також інших комах або дах, що протікає (по 53%).

Опитані поділилися своїми уявленнями про класичний будинок з привидами. Серед найбільш поширених ознак – дивні звуки (64%), відчуття дотиків або чужого погляду (60%), незвичайні тіні в будинку (59%), туманні обриси привидів (56%), місця в будинку, де дуже холодно або жарко (55%).

За останній рік частка американців, які вірять в надприродне, збільшилася з 70% до 76%. Зараз стало також більше тих, хто готовий придбати будинок з привидами, – за даними аналогічного опитування 2020 року, таких налічувалося близько 60%.

Як стало відомо, Ілон Маск змушений терміново продати свій будинок в Каліфорнії зі знижкою – можливо, якраз через привидів.

Нагадаємо, влада США дозволила Коломойському продати нерухомість у Техасі, щоб погасити борги.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті