Німецька FlixMobility викупить автобусного перевізника Greyhound у США

Німецька FlixMobility викупить автобусного перевізника Greyhound у США

Вона сподівається на швидке зростання попиту на поїздки після зняття ковідних обмежень

Німецька FlixMobility викупить автобусного перевізника Greyhound у США
фото DR

Бренд автобусів далекого прямування Greyhound, який давно став іконою в США, залишається у власності європейців, пише The Bell з посиланням на Bloomberg.

Британський власник марки FirstGroup погодилася на її продаж німецькій компанії FlixMobility, що працює під брендом FlixBus.

Операція обійдеться в $172 млн, випливає з прес-релізу. Після публікації повідомлення акції FirstGroup зросли на 2,4%.

FlixMobility вибудовує недорогу транспортну мережу по всій Європі вже майже десять років. У 2018 році вона запустила бренд FlixBus в США, встановивши транспортне сполучення між каліфорнійськими коледжами і такими пунктами призначення, як Лас-Вегас і Діснейленд, а потім розширила маршрути до Нью-Йорка і Техасу.

У червні FlixMobility залучила від інвесторів $650 млн.

Greyhound, заснована більше 100 років тому, обслуговує понад 2400 населених пунктів у Штатах і здійснює перевезення майже 16 млн пасажирів щороку.

FlixMobility вважає, що сервіс Greyhound дозволить задовольнити зростаючий попит на поїздки в міру зняття ковідних обмежень.

Нагадаємо, угода про злиття хмарного сервісу Five9 і Zoom на $15 млрд зірвалася – договір не набрав необхідної кількості голосів від акціонерів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті