Україна з початку жовтня знизила запаси газу на 380 млн куб. м

Україна з початку жовтня знизила запаси газу на 380 млн куб. м

Запаси газу знизилися до 18,5 млрд куб. м

Україна з початку жовтня знизила запаси газу на 380 млн куб. м
Фото: shutterstock.com

Україна знизила запаси природного газу у своїх підземних сховищах (ПСГ) з 2 до 24 жовтня 2021 року на 2%, тобто на 381,2 млн куб. м. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на оперативні дані АТ «Укртрансгаз».

Запаси знизилися до 18,495 млрд куб. м (з урахуванням 176 млн куб. м у розташованому на окупованій території Вергунського ПСГ).

Згідно з повідомленням, середньодобовий відбір газу зі сховищ минулого тижня коливався в межах 22-27 млн куб. м. Зокрема 24 жовтня підняли 24,24 млн куб. м газу.

Раніше голова Оператора ПСГ України Сергій Перелома зазначав, що з початку жовтня використовувати газ для опалення почали приватні домогосподарства, водночас централізоване теплопостачання ще повноцінно не приєднали.

Раніше повідомлялося, що до системи сховищ «Укртрансгазу», 100% якого належить НАК «Нафтогаз України», входять 12 підземних сховищ загальною місткістю 31 млрд куб. м. Найбільше за місткістю Більче-Волицько-Угерське ПСГ – 17,05 млрд куб. м.

Україна призупинила закачування природного газу до підземних сховищ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло