Мінекономіки оголосило про початок конкурсу на посади незалежних членів наглядової ради «Нафтогазу»

Мінекономіки оголосило про початок конкурсу на посади незалежних членів наглядової ради «Нафтогазу»

Заявки прийматимуть до 6 грудня 2021 року

Мінекономіки оголосило про початок конкурсу на посади незалежних членів наглядової ради 	«Нафтогазу»
Фото: УНІАН

Міністерство економіки розпочало конкурсний відбір чотирьох незалежних членів наглядової ради НАК «Нафтогаз України». Прийом документів від кандидатів триватиме до 6 грудня 2021 року. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Якнайшвидше проведення конкурсу з відбору незалежних членів правління для «Нафтогазу» – пріоритет для уряду, зважаючи на поточну ситуацію на ринку енергоносіїв та усі зовнішні виклики, які маємо», – зазначив міністр економіки Олексій Любченко.

Він сподівається, що через прозорий конкурсний процес призначення, як це передбачено керівними принципами Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) з питань корпоративного управління на підприємствах держвласності, для «Нафтогазу» вдасться обрати високопрофесійну наглядову раду.

Нагадаємо: на початку вересня незалежні члени наглядової ради (НР) «Нафтогазу» Клер Споттісвуд, Бруно Лескуа і Людо Ван дер Хейдена подали у відставку. Сталося це через новий виток конфлікту, оскільки компанію очолює Вітренко, а наглядова рада не може вирішити щодо його звільнення.

Згодом ЗМІ повідомили, що НР схвалила відставку членів правління компанії: головного виконавчого директора з трансформації Отто Ватерландера і фінансового директора Петруса ван Дріла.

27 вересня Кабінет міністрів призначив в. о. членів правління «Нафтогазу». Перед цим уряд узяв на себе повноваження наглядової ради компанії та звільнив двох попередніх членів її правління.

Згідно з рішенням Кабміну, нове правління «Нафтогазу» працюватиме лише до кінця року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті