Незалежні члени наглядової ради «Нафтогазу» подали у відставку – ЗМІ

Незалежні члени наглядової ради «Нафтогазу» подали у відставку – ЗМІ

Сталося це через новий виток конфлікту, оскільки компанію очолює Вітренко, а наглядова рада не може вирішити щодо його звільнення

Незалежні члени наглядової ради «Нафтогазу» подали у відставку – ЗМІ
Фото: УНІАН

Незалежні члени наглядової ради НАК «Нафтогаз України» минулого вівторка подали у відставку. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело в уряді.

Водночас, за інформацією «РБК-Україна», таке рішення пов'язано з новим витком конфлікту через те, що компанію очолює Юрій Вітренко, а наглядова рада не може прийняти рішення про його звільнення. В інформагентстві кажуть, що у відставку вирішили піти голова наглядової ради Клер Споттісвуд, Бруно Лескуа і Людо Ван дер Хейден.

«Виданню стало відомо, що всі шестеро діючих членів Наглядової ради прибули до Києва і 6 вересня зустрічалися з прем'єром Денисом Шмигалем. Він закликав їх знайти спільну мову з Вітренком і не загострювати конфлікт», – додали в «РБК-Україна».

Нагадаємо: 15 червня голова НАЗК оприлюднив припис, у якому йдеться про те, що розпорядження Кабінету міністрів про призначення колишнього в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка на посаду голови правління НАК «Нафтогаз України» та контракт з ним мають скасувати як незаконні.

16 червня голова наглядової ради «Нафтогазу» ініціювала звільнення Вітренка через припис голови НАЗК. Однак Вітренко відмовився добровільно складати повноваження.

7 вересня Шмигаль повідомив, що конкурс на чотирьох членів наглядової ради «Нафтогазу» має бути оголошений протягом тижня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті