Сім областей поповнили «червону» зону карантину

Сім областей поповнили «червону» зону карантину

Червоний рівень небезпеки почне діяти з 30 жовтня

Сім областей поповнили «червону» зону карантину
Фото: УНІАН

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ввела на територіях Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей «червоний» рівень епідемічної небезпеки з 30 жовтня. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Станом на 27 жовтня в зазначених регіонах перевищено ознаки епідемічної небезпеки за двома показникам: виявленими випадками інфікування та кількістю госпіталізованих пацієнтів упродовж останніх семи днів. На Житомирщині також перевищує норму завантаженість ліжок, які забезпечені подачею медичного кисню в закладах охорони здоров’я», – зазначив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

Регіони застосовуватимуть обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки. За їх дотримання відповідатимуть голови обласних держадміністрацій.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки передбачає заборону на роботу громадського харчування, кінотеатрів, театрів, ТРЦ, ринків і масові заходи. Дозволяється робота продуктових магазинів, АЗС, поштових відділень, банків, аптек та ветклініки. Обмеження не поширюються на 100% вакцинованих.

Раніше перейшли в «червону» зону Запорізька, Одеська, Донецька і Дніпропетровська області. Лише чотири регіони залишаються у «жовтій» зоні карантину.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті