«Укргідроенерго» впроваджуватиме WEPs

«Укргідроенерго» впроваджуватиме WEPs

Гідрогенеруюча компанія першою з державних приєдналась до принципів ООН з розширення прав і можливостей жінок

Этот материал также доступен на русском языке
«Укргідроенерго» впроваджуватиме WEPs
Фото: uhe.gov.ua

Найбільша гідрогенеруюча компанія України ПрАТ «Укргідроенерго» першою з компаній державного сектора економіки приєдналась до Принципів розширення прав і можливостей жінок (Women’s Empowerment Principles – WEPs) Організації Об’єднаних Націй. Про це повідомила пресслужба компанії.

«Розвиток політики розширення прав і можливостей жінок відповідає загальновизнаним цінностям демократичного суспільства та є одним із пріоритетів корпоративного управління «Укргідроенерго», що направлене на формування культури соціально відповідального бізнесу в Україні», – наголосив генеральний директор компанії Ігор Сирота.

Зі свого боку членкиня Наглядової ради гідроенергетичної компанії Наталія Микольська зазначила, що «розширення прав і можливостей жінок в «Укргідроенерго» – є одним із пріоритетних напрямів роботи Наглядової ради. Ми розуміємо, що це є запорукою розвитку компанії, забезпечення її стійкості до змін і викликів, а також впровадження найкращих світових практик в енергетичному секторі».

WEPs як інструмент корпоративного управління з розвитку гендерної рівності пропонує бізнесу перелік заходів, які сприяють гендерній рівності та розширенню прав і можливостей жінок на робочому місці, в ринковому середовищі та у суспільстві. Приєднуючись до спільноти WEP, керівник компанії демонструє прихильність до реалізації політики гендерної рівності, яка закладена у Цілі ООН, на найвищих рівнях управління компанією та бере зобов’язання щодо спільної роботи в мережах за участю багатьох зацікавлених сторін для розвитку ділової практики, яка розширює можливості жінок. До них відносяться рівна оплата за працю рівної цінності, практика ланцюжка поставок з урахуванням гендерних аспектів та нульова толерантність до сексуальних домагань на робочому місці.

Нагадаємо, у 2020 році  «Укргідроенерго» увійшло у ТОП-5 підприємств з кращою програмою підтримки співробітників за версією журналу «Бізнес», а також у ТОП-20 року серед HR-директорів компаній України. Також у 2020 році компанія увійшла у ТОП-10 рейтингу Індекс прозорості українських компаній-2019 Професійної асоціації корпоративного управління та Центру «Розвиток КСВ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті