Adidas випустила три моделі бездротових навушників за ціною від $89

Adidas випустила три моделі бездротових навушників за ціною від $89

Дизайн новинки нагадує зовнішній вигляд AirPods

Adidas випустила три моделі бездротових навушників за ціною від $89
gizmochina.com

Adidas співпрацює із шведською компанією Zound, яка випускає навушники під брендом Marshall. Ще одним результатом цього партнерства стали три нові моделі повністю бездротових навушників зі спортивним дизайном: ZNE 01 ANC, ZNE 01 і FWD-02 Sport, пише 3DNews.

ZNE 01 ANC є флагманською моделлю. Пристрій може похвалитися активним шумопридушенням. Навушники забезпечують 4,5 години автономної роботи, до яких додається ще 15,5 годин завдяки фірмовому кейсу для заряджання. Кожен із навушників прикрашений трьома смужками, що підкреслюють приналежність до бренду Adidas.

Базові ZNE 01 позбавлені підтримки активного шумопридушення, але забезпечують 5 годин автономної роботи. Зарядний кейс продовжує цей час до 20 години.

Дизайн новинки нагадує зовнішній вигляд AirPods першого та другого поколінь, проте навушники виконані у чорному кольорі та виділяються логотипом Adidas.

FWD-02 Sport є спортивними TWS-навушниками, які оснащуються змінними вкладишами та гумовими накладками для надійної фіксації у вусі. Пристрій може похвалитися датчиками сили натискання, які дозволяють керувати відтворенням, не знімаючи рукавички. FWD-02 Sport захищені від потрапляння вологи за стандартом IPX5. Навушники здатні відтворювати музику до 6 годин, а фірмовий кейс для заряджання продовжує цей час ще на 19 годин.

ZNE 01 ANC обійдуться покупцям $189. ZNE 01 коштують на $100 дешевше. FWD-02 Sport вийдуть на ринок у листопаді за ціною $169.

Нагадаємо, Apple розробляє AirPods, які контролюватимуть осанку і температуру тіла.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло