Apple розробляє AirPods, які контролюватимуть осанку і температуру тіла – WSJ

Apple розробляє AirPods, які контролюватимуть осанку і температуру тіла – WSJ

Також пристрій можна буде використовувати в якості слухового апарату

Apple розробляє AirPods, які контролюватимуть осанку і температуру тіла – WSJ
фото DR

Компанія Apple може у нові бездротові AirPods додати деякі медичні функції – навушники зможуть відстежувати параметри організму і виступати в ролі слухового апарату, повідомляє The Wall Street Journal.

За даними видання, нове покоління пристрою отримає датчики для вимірювання температури тіла людини, а також датчики руху, що повідомляють користувачеві про неправильну поставу.

Крім того нова версія AirPods зможе виступати в ролі не тільки навушників, але і слухового апарату для людей з легким або середнім ступенем порушення слуху.

Зараз Apple вже розробляє прототипи AirPods, які будуть вимірювати температуру тіла користувача всередині вуха. У вересні видання писало, що компанія збирається в 2022 році представити датчик температури і тиску в Apple Watch.

Щоб визначити, сутулиться людина чи ні, AirPods буде використовувати датчики руху в навушниках, розповіли джерела.

Опитані виданням експерти вважають, що нові функції розширять охоплення AirPods, оскільки в світі мільйони людей страждають від втрати слуху, а багато датчики AirPods можуть використовуватися при створенні слухових апаратів.

Нагадаємо, Єврокомісія розробилазаконопроект про єдиний роз'єм для зарядки всіх смартфонів, але у разі прийняття ця ініціатива може змусити Apple міняти дизайн iPhone.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті