«Укрзалізниця» завершує модернізацію четвертого інклюзивного електропоїзда

«Укрзалізниця» завершує модернізацію четвертого інклюзивного електропоїзда

Компанія спрямувала близько 72 млн грн на модернізацію поїзда

«Укрзалізниця» завершує модернізацію четвертого інклюзивного електропоїзда
Фото: УНІАН

Київський електровагоноремонтний завод АТ «Укрзалізниця» завершує капітально-відновлювальний ремонт із модернізацією приміського електропоїзда, вагони якого будуть пристосовані для маломобільних пасажирів. Про це повідомляється на сайті перевізника.

Невдовзі поїзд вийде на приміські маршрути Львівської залізниці. Компанія спрямувала близько 72 млн грн на його модернізацію. Це вже четвертий поїзд, який у цьому році відремонтували з урахуванням потреб маломобільних груп пасажирів та десятий, що проходить капітальний ремонт на заводі «УЗ». 

«Приміський електропоїзд після капремонту буде максимально пристосований для подорожей маломобільних пасажирів. Так, у головних вагонах поїзда передбачені місця для людей на колісних кріслах, встановлюються поручні, пандуси та санвузли та вхідні двері зі зручним електронним управлінням. Для пасажирів з дітьми облаштовуються сповивальні столики», – йдеться у повідомленні «УЗ». 

Крім того, для зручного перебування в електропоїзді людей із порушеннями зору всі вказівники дублюються шрифтом Брайля та наносяться жовті обмежувальні лінії.

Також триває капітально-відновлювальний ремонт з урахуванням вимог безбар’єрності ще чотирьох електропоїздів: двох складів Донецької залізниці та по одному – Південної та Південно-Західної залізниць. Модернізацію цих поїздів планується завершити до кінця 2021 року.

Нагадаємо: «Укрзалізниця» отримала перші купейні вагони від Крюківського вагонобудівного заводу.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло