Кличко звільнив свого заступника через затримки у зведенні Подільського мосту

Кличко звільнив свого заступника через затримки у зведенні Подільського мосту

Мер Києва заявив, що заступник, який відповідав за об'єкт, не зміг раціонально організувати роботу

Кличко звільнив свого заступника через затримки у зведенні Подільського мосту
Ексзаступник голови КМДА Олександр Густєлєв
Фото: kyivcity.gov.ua

Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко звільнив свого заступника Олександра Густєлєва через затримки робіт із завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Про це міський голова столиці повідомив у своєму телеграм-каналі.

«Сьогодні зранку я без попередження заїхав подивитися, що відбувається на об'єкті. А там, скажу прямо, мало що відбувається. Хоча я регулярно отримував від профільного заступника гарантії, що міст «поїде» в кінці року. Але обіцянки залишаються обіцянками, а нам потрібен результат», – зазначив Кличко.

За його словами, фінансово й організаційно було забезпечено все необхідне для завершення роботи до запуску автомобільного руху. Водночас заступник, який відповідав за об'єкт, не зміг раціонально організувати роботу.

Раніше «Укравтодор» офіційно звернувся до Кличка з пропозицією взяти на баланс недобудований Подільський мостовий перехід для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію.

Кличко у відповідь заявив, що передання моста на баланс «Укравтодору» значно відстрочить його добудову. За його словами, терміни введення моста дещо змістилися через пандемію, однак об'єкт перебуває на фінальній стадії будівництва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті