Вугільні держпідприємства отримали 576 млн грн збитків за перше півріччя

Вугільні держпідприємства отримали 576 млн грн збитків за перше півріччя

Причина збитковості деяких підприємств – брак матеріалів для здійснення господарської діяльності

Вугільні держпідприємства отримали 576 млн грн збитків за перше півріччя
Фото: pixabay.com

Найбільші державні вугільні підприємства, які підпорядковані Міністерству енергетики України, синхронно відзвітували про чисті збитки на загальну суму понад 576 млн грн за перше півріччя 2021 року. Про це свідчать фінансові звіти держпідприємств, які оприлюднив «Марлін».

Збитки отримали: «Торєцьквугілля» (Донецька область) – 214,9 млн грн; «Львіввугілля» – 204,2 млн грн; «Лисичанськвугілля» (Луганська область) – 103,7 млн ​​грн; «Волиньвугілля» – 53,8 млн грн.

Згідно з пояснювальними записками вугільних підприємств, які були надіслані в Міненергетики, з початку 2021 року на підприємстві «Торецьквугілля» бракує матеріалів для здійснення господарської діяльності, що унеможливлює здійснення  виробничих процесів у повному обсязі. Головною причиною збитків на «Лисичанськвугілля» назвали припинення електропостачання та відсутність коштів на ремонт і придбання необхідних матеріалів.

Раніше повідомлялося, що 30 компаній Міненерго отримали 1,6 млрд грн збитків за І квартал.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло