Банк Ахметова розглядає можливість купівлі «Ідея Банку»

Банк Ахметова розглядає можливість купівлі «Ідея Банку»

Угода наразі не завершена, однак найближчими днями сторони можуть повідомити НБУ про свої наміри

Банк Ахметова розглядає можливість купівлі «Ідея Банку»
Фото: glavcom.ua

«Перший український міжнародний банк» («ПУМБ»), бенефіціаром якого є Рінат Ахметов, розглядає можливість купівлі «Ідея Банку» польського Getin Holding S.A. Як пише Forbes, зацікавленість в угоді підтвердила пресслужба «ПУМБ».

Видання, з посиланням на слова топменеджера Національного банку (НБУ), зазначає, що угода наразі не завершена, однак найближчими днями сторони, ймовірно, заявлять регулятору про намір нового інвестора купити «Ідея Банк».

Про зацікавленість Ахметова до банку Forbes повідомили два співрозмовники на фінансовому ринку, знайомих з угодою, що готується. Водночас у пресслужбі «ПУМБ» заявили, що структури бізнесмена справді розглядають купівлю нарівні з іншими потенційними покупцями.

«ПУМБ» – український універсальний банк, який за підсумками першого півріччя 2021 року, згідно з рейтингом банків Mind, має оцінку у 3,5 зірки, що дорівнює задовільному рівню життєздатності.

«Ідея Банк» є правонаступником банку ПАТ «Плюс Банк». З 2007 року банк входить до складу однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп – польської Getin Holding S.A. За рейтингом банків Mind, він також отримав оцінку у 3,5 зірки.

Нагадаємо: у лютому 2021 року Getin Holding S.A. підписав договір про продаж 100% «Ідея Банку» українському покупцеві, ім'я якого не назвали. Тоді ж ЗМІ повідомляли, що акції збирається придбати «Альфа-Банк».

Однак вже у квітні польська компанія повідомила, що угода не відбулася.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло