Китай у жовтні збільшив імпорт вугілля майже удвічі на тлі енергетичної кризи

Китай у жовтні збільшив імпорт вугілля майже удвічі на тлі енергетичної кризи

Щомісячні закупівлі вугілля досягли 27 млн тонн, що на 96% перевищує показники минулого року

Китай у жовтні збільшив імпорт вугілля майже удвічі на тлі енергетичної кризи
Фото: pexels.com

Китай у жовтні імпортував майже вдвічі більше вугілля, ніж торік, на тлі енергетичної кризи, з якою у вересні зіштовхнулася країна. Про це повідомляє CNBC.

Щомісячні закупівлі вугілля в жовтні досягли 26,9 млн тонн, що на 96,2% більше, ніж минулого року. Водночас проти вересня цей показник знизився на 18,2% – тоді імпорт становив 32,9 млн тонн.

Китайська влада почала розв'язувати проблему з дефіцитом вугілля в країні після того, як багато заводів вимушено скоротили виробництво задля економії енергії.

CNBC зазначає, що до середини жовтня ситуація з нестачею електроенергії в Китаї стабілізувалася: ще на початку місяця від значного дефіциту потерпало 18 провінцій, тоді як зараз цей показник зменшився до двох.

7 листопада Китайська державна електромережна компанія повідомила, що попит та пропозиція електроенергії нормалізувалися. Водночас вона попередила про проблеми в найближчі зимові місяці.

Раніше повідомлялося, що вугільна енергокриза в Китаї переростає в дизельну, а влада країни намагається приборкати ситуацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло