У Швейцарії посилки будуть доставляти автономні фургони без водія

У Швейцарії посилки будуть доставляти автономні фургони без водія

Planzer Parcel планує використати безпілотні транспортні засоби

У Швейцарії посилки будуть доставляти автономні фургони без водія
фото logist.today/Planzer

Одна із найбільших швейцарських транспортних компаній Planzer Transport замовила п'ять автономних вантажних електромобілів без кабін. Фургони компанія отримає вже влітку 2022 року для введення в експлуатацію на дорогах загального користування та на вулицях швейцарських міст. Про це пише Логіст.Today з посиланням на повідомлення компанії Planzer.

Такі транспортні засоби стануть альтернативою типовим міським вантажівкам для доставки на далекі відстані. Вони будуть доставляти посилки у складі кур'єрського відділу Planzer Parcel з можливістю їх автоматичного завантаження та розвантаження.

Наразі компанія здійснює доставку такими фургонами. У майбутньому Planzer Parcel планує використати безпілотні транспортні засоби.

Постачальником п'яти автомобілів стане американська компанія Udelv. Вона створила своєрідні пакетомати, які їздять за адресами клієнтів та дозволяють їм забрати посилку, навіть перебуваючи поза домом.

Привід таких вантажівок повністю електричний, ним керує автопілот. У разі критичних ситуацій, управління фургоном може взяти на себе оператор, що знаходиться в офісі.

Udelv пропонує революційне рішення в секторі логістики, виробляючи автономні транспортні засоби для лінійних перевезень від складу до точки видачі товару та при доставці «останньої милі».

. До 2028 року компанія планує вивести на ринок понад 35 000  автономних електромобілів.

Як повідомлялося, в США FedEx запустила перші безпілотні вантажівки – вони розвозитимуть пошту без водіїв.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло