Капіталізація всіх криптовалют вперше перевищила $3 трлн

Капіталізація всіх криптовалют вперше перевищила $3 трлн

На топовому місці з великим відривом від усіх інших - біткойн

Капіталізація всіх криптовалют вперше перевищила $3 трлн
фото Shutterstock

Капіталізація глобального ринку криптовалюти 8 листопада досягла рекордної позначки $3,005 трлн, повідомляє агрегатор вартості криптоактивів CoinGecko.

Найбільша частка ринку криптовалют – у біткойна: CoinGecko та CoinMarketCap оцінюють капіталізацію валюти у $1,26 трлн та $1,23 трлн відповідно. Агрегатори оцінюють вартість біткойна в районі $65 500, що на 5,6–5,8% більше за попередню добу.

Так званий ефір (ethereum) займає близько 20% ринку, а наступний за величиною токен, Binance Coin, становить вже менше 4% від загального ринку.

Попередніх психологічних позначок $1 трлн і $2 трлн загальний ринок криптовалют досягнув, відповідно, у січні та квітні цього року.

Біткойн виріс у понеділок на 5,5%, до $66 339, наблизившись до свого попереднього рекорду в $67 000. Ethereum виріс на 3% до нового максимуму $4768.

Bloomberg зазначає, що ринок криптовалюти збільшився приблизно вчетверо порівняно зі своєю вартістю на кінець 2020 року. Інвесторам стало більш комфортно працювати з традиційними токенами та блокчейн-платформами, такими як Ethereum та Solana, а нові мемні валюти – мемкойни – такі як Dogecoin та Shiba Inu, продовжують привертати увагу, пояснює агентство.

Водночас видання нагадує, що токени та крипторинок загалом залишаються вкрай волатильними. Коли біткойн востаннє наближався до рівня $67 000, за встановленням рекорду швидко відбулося миттєве падіння на кілька тисяч доларів, що знизило його вартість вдвічі.

Інші монети ще більш нестабільні – мемні токени іноді коливаються в діапазоні десятків і сотень відсотків.

Між тим стало відомо, що третина всіх біткойнів знаходиться в руках 10 000 інвесторів.

Нагадаємо, новий мер Нью-Йорка заявив, що отримає перші три зарплати в біткойнах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло