Зміївська паперова фабрика запустила лінію з переробки картонної упаковки

Зміївська паперова фабрика запустила лінію з переробки картонної упаковки

Щороку підприємство зможе переробляти до 15 000 тонн пакування

Этот материал также доступен на русском языке
Зміївська паперова фабрика запустила лінію з переробки картонної упаковки
Фото: УНІАН

Зміївська паперова фабрика разом з Tetra Pak запустила інноваційну виробничу лінію з переробки комбінованої картонної упаковки для напоїв та продуктів харчування. Про це пише «УНІАН».

Після модернізації загальна виробнича потужність лінії з переробки упаковки збільшилася на 25%, тож тепер щороку підприємство зможе переробляти до 15 000 тонн картонної упаковки та виробляти понад 4 000 тонн високоякісної поліалюмінієвої гранули.

Останню використовують для виготовлення різних виробів, а також як домішку в процесі виробництва полімерно-піщаних виробів (тротуарної плитки, інженерних люків, зливостоків) і дорожніх покриттів. Вироби з вторинної поліалюмінієвої гранули можуть бути перероблені повторно.

Інфраструктура переробки комбінованої картонної упаковки в Україні розвивається з 2009 року. У 2020 вдалося відправити на переробку 5 950 тонн пакування або понад 130 млн штук. Це становить 31% від усього об'єму випущеної на ринок країни упаковки.

Усього з 2009 року в Україні було перероблено понад 40 000 тонн комбінованої картонної упаковки Tetra Pak та аналогів.

«Сприяння розвитку інфраструктури для збирання й переробки комбінованої картонної упаковки для напоїв та продуктів харчування Tetra Pak та її аналогів у всьому світі є важливою частиною стратегії сталого розвитку компанії. Спільні інвестиції в модернізацію лінії в Україні – частина глобальної стратегії компанії з розвитку переробних потужностей. Ми також підтримуємо впровадження принципу Розширеної відповідальності виробника в Україні та освітні проєкти, які популяризують роздільний збір відходів та показують важливість сталого розвитку й циркулярної економіки для нашої планети», – зазначив гендиректор Tetra Pak в Україні Ігор Череватов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло