Мінагро домовилося про співпрацю з американським виробником зрошувального обладнання

Мінагро домовилося про співпрацю з американським виробником зрошувального обладнання

Компанія зможе виробляти та продавати в Україні системи зрошення повного циклу

Мінагро домовилося про співпрацю з американським виробником зрошувального обладнання
Фото: minagro.gov.ua

Міністерство аграрної політики підписало Меморандум про співпрацю з американським виробником зрошувального обладнання Valmont, Inc. Про це повідомляє пресслужба міністерства.

«Компанія знає про успішність реалізації земельної реформи та старт іригаційної реформи в Україні. Вона має амбітні плани щодо розгортання в нас свого виробництва з високим рівнем локалізації: зможе виробляти та продавати в Україні системи зрошення повного циклу – від насосних станцій до дощувальних машин останнього покоління», – розповів міністр агрополітики Роман Лещенко.

Він також додав, що вже найближчим часом очікується ухвалення законопроєкту №5202-д про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель. Документ активізує розвиток зрошення в Україні та прискорить інвестиції в приватний сектор агропромислового комплексу (АПК) України.

За словами Лещенка, реалізувати цей закон планують за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC), з якою у серпні цього року Мінагрополітики підписало угоди щодо організаційної підтримки реформи та впровадження доступних фінансових інструментів для аграріїв.

Нагадаємо: у Мінагрополітики вважають, що держава повинна забезпечити підтримку АПК на рівні 1% ВВП.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло