AstraZeneca повідомила, що реалізувала вже 2 млрд доз своєї вакцини по світу

AstraZeneca повідомила, що реалізувала вже 2 млрд доз своєї вакцини по світу

Це перший європейський виробник, який досяг такої кількості

AstraZeneca повідомила, що реалізувала вже 2 млрд доз своєї вакцини по світу
фото DR

Британсько-шведська компанія AstraZeneca, яка у співпраці з Оксфордським університетом розробила вакцину від COVID-19, повідомила про те, що з моменту схвалення своєї вакцини регуляторами вона вже встигла реалізувати у всьому світі 2 млрд доз, пише Коммерсант.

Таким чином, вона стала першим західним виробником, який досяг цього рівня. На світовому рівні вона поступається лише китайській вакцині Sinovac.

Вакцина AstraZeneca зараз виробляється в 15 країнах світу і нею вакцинуються громадяни більш ніж 170 країн.

За оцінками компанії, на даний момент ця вакцина «допомогла запобігти 50 млн випадків захворювання на COVID-19, 5 млн госпіталізацій і допомогла врятувати більше 1 млн життів».

Тим часом минулого тижня компанія зазначила, що коронавірус, судячи з усього, стає ендемічним захворюванням і регулярно проявлятиметься подібно до грипу, повідомляє The Daily Telegraph.

Тому в AstraZeneca вважають, що їм уже немає потреби продавати вакцину за собівартістю, як вона робить зараз, і компанія зможе почати отримувати прибуток за свою продукцію.

Також, нагадаємо, AstraZeneca повідомилапро успішні випробування ліків від COVID-19.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло