Єврокомісія обговорила з Україною призупинення «Північного потоку-2»

Єврокомісія обговорила з Україною призупинення «Північного потоку-2»

ЄС продовжуватиме підтримувати Україну у сфері енергетичної безпеки

Єврокомісія обговорила з Україною призупинення 	«Північного потоку-2»
Фото: pixabay.com

Член Європейської комісії, відповідальна за енергетику, Кадрі Сімсон обговорила з міністром енергетики України Германом Галущенком ситуацію із призупиненням сертифікації «Північного потоку-2». Про це Сімсон написала у своєму твіттері.

Член ЄК заявила, що ЄС продовжуватиме підтримувати Україну у сфері енергетичної безпеки як у рамках стратегічного енергетичного партнерства, так і за його межами. 

«Провели дуже важливу зустріч із міністром енергетики України Германом Галущенком. Обговорили нещодавні події у зв'язку із сертифікацією «Північного потоку 2» та нашу співпрацю», – зазначила Сімсон.

Нагадаємо: Німеччина призупинила процес сертифікації «Північного потоку-2» до завершення створення дочірньої компанії швейцарської Nord Stream 2 AG для експлуатації національної ділянки магістралі та передачі їй основних активів та кадрових ресурсів. 

Раніше повідомлялося, що сертифікація «Північного потоку-2» може затягнутись до травня 2022 року. Подібний розвиток подій можливий, якщо регулятори використають увесь можливий час на схвалення проєкту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті