Суд у Німеччині відхилив позов екологів проти «Північного потоку-2»

Суд у Німеччині відхилив позов екологів проти «Північного потоку-2»

Позов був спрямований проти гірського управління Штральзунда, яке дало дозвіл на будівництво газопроводу

Суд у Німеччині відхилив позов екологів проти 	«Північного потоку-2»
Фото: nord-stream2.com

Вищий адміністративний суд у Грайфсвальді (Німеччина) відхилив позов німецької природоохоронної організації Deutsche Umwelthilfe (DUH) проти будівництва газопроводу «Північний потік-2». Про це пише DW.

Позов був спрямований проти гірського управління німецького міста Штральзунд – органу ліцензування, який відповідав за дозвіл на будівництво та експлуатацію трубопроводу у прибережних водах Німеччини.

Екологи, посилаючись на нові результати американського дослідження щодо небезпеки викидів метану при постачанні газу, домагалися внесення змін до рішення 2018 року, яке затвердило проєкт компанії-оператора газогону Nord Stream 2 AG.

Суд у своєму рішенні зазначив, що при схваленні проєкту вплив на довкілля, зокрема й викидів метану, був оцінений, а трубопровід до введення в експлуатацію перевірили на газонепроникність.

При цьому Nord Stream 2 AG раніше запевняла, що при проєктуванні трубопроводу врахували природоохоронні аспекти та інтереси всіх, кого проєкт може стосуватися, зокрема судноплавної та туристичної галузей.

Нагадаємо: напередодні Німеччина призупинила процес сертифікації «Північного потоку-2».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло