Parimatch Ukraine підписала меморандум Ukrainian Gambling Council щодо реклами азартних ігор
Новини компаній

Parimatch Ukraine підписала меморандум Ukrainian Gambling Council щодо реклами азартних ігор

Ще десять національних операторів азартних ігор приєдналися до меморандуму

Этот материал также доступен на русском языке
Parimatch Ukraine підписала меморандум Ukrainian Gambling Council щодо реклами азартних ігор
Фото: parimatch.ua

Parimatch Ukraine підписала меморандум Ukrainian Gambling Council щодо реклами азартних ігор, знаків для товарів і послуг, а також інших об'єктів права інтелектуальної власності. Про це повідомляє пресслужба компанії.

До меморандуму приєдналися ще десять національних операторів азартних ігор. Ініціатором документу стала профільна асоціація Ukrainian Gambling Council. Мета угоди – об'єднати зусилля усіх учасників для встановлення єдиних підходів до застосування законодавства щодо реклами та спонсорства.

«Упевнена, що підписання першої в своєму роді офіційної угоди про дотримання спільних підходів у рекламі – необхідний крок на шляху до встановлення принципів взаємоповаги та рівноправності серед гравців ринку», – зазначила СЕО Parimatch Ukraine Наталія Гілевич.

Серед основних принципів, які затвердив документ: зміст реклами, канали її розміщення, зміст та порядок розміщення попереджувального тексту, якість Інтернет-ресурсів для рекламної діяльності компаній, дотримання принципів відповідальної гри. Аналогічний підхід застосували також до розміщення та змісту спонсорської інформації.

«Наше головне завдання – розвивати гемблінг за принципами відповідальної гри, аби гра була різновидом дозвілля та отримання позитивних емоції, а реклама – відповідала як нормам права, так і єдиним прийнятим професійною спільнотою підходам. І головне – була безпечною», – резюмувала Гілевич.

Нагадаємо: Parimatch Ukraine стала учасником Глобального договору ООН.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло