Польща завершила прокладання морської частини газопроводу Baltic Pipe

Польща завершила прокладання морської частини газопроводу Baltic Pipe

Газогін має створити новий маршрут постачання природного газу з Норвегії на ринки Данії та Польщі

Польща завершила прокладання морської частини газопроводу Baltic Pipe
Фото: baltic-pipe.eu

Польська компанія Gaz-System завершила прокладання морської частини газопроводу Baltic Pipe. Про це повідомляє канал TVN24, пише «Європейська правда».

18 листопада на газопроводі, який з'єднує узбережжя Данії та Польщі, було зроблено останній зварний шов.

«Цей момент є завершенням найважливішого етапу робіт у проєкті Baltic Pipe», – повідомляє польська компанія.

Зазначається, що під час прокладання газопроводу були зроблені всі необхідні переходи з морською інфраструктурою третіх сторін, і кожна з них належним чином захищена.

У рамках морських робіт також пробурили два тунелі в місцях виходу газопроводу на суходіл. У Польщі тунель має довжину близько 600 метрів, а в Данії – приблизно 1 000 метрів.

Baltic Pipe – це стратегічний проєкт, який має створити новий маршрут постачання природного газу з Норвегії на ринки Данії та Польщі та до кінцевих споживачів у сусідніх країнах. Газопровід зможе постачати 10 млрд куб. м природного газу щорічно в Польщу і три млрд куб. м від Польщі до Данії.

Передбачається, що газогін буде готовий до транспортування перших обсягів газу 1 жовтня 2022 року. Інвесторами проєкту є транспортні оператори: данська Energinet та польська Gaz-System.

Нагадаємо: Німеччина призупинила процес сертифікації «Північного потоку-2». Аналітики назвали дату запуску газопроводу з урахуванням паузи в сертифікації.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло