АМКУ оштрафував «Ідея Банк» на понад чотири млн грн за неправдиву рекламу

АМКУ оштрафував «Ідея Банк» на понад чотири млн грн за неправдиву рекламу

Банк оскаржив рішення Комітету, проте суд підтвердив законність штрафу

АМКУ оштрафував «Ідея Банк» на понад чотири млн грн за неправдиву рекламу
Фото: bankruptcy-ua.com

Північний апеляційний господарський суд відмовився скасувати штраф, накладений Антимонопольним комітетом (АМКУ) на АТ «Ідея Банк» за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Восени 2020 року банк поширював у рекламі інформацію про умови надання кредитів «під повний 0%», а також про можливість отримання кредиту з 50% знижкою.

Однак, як встановив Комітет, ця інформація вводила споживачів в оману, оскільки банк не надавав кредити під «повний 0%» та не зазначав всі умови надання кредиту поряд із цими твердженнями. За це АМКУ оштрафував «Ідея Банк» на 4,09 млн грн.

Банк оскаржив рішення Комітету, проте Господарський суд Києва та Північний апеляційний госпсуд стали на бік АМКУ.

«Ідея Банк» є правонаступником банку ПАТ «Плюс Банк». З 2007 року банк входить до складу однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп – польської Getin Holding S.A. За підсумками першого півріччя 2021 року, згідно з рейтингом банків Mind, він отримав оцінку у 3,5 зірки, що дорівнює задовільному рівню життєздатності.

Нагадаємо: «ПУМБ» досяг попередньої угоди про купівлю «Ідея Банку». Завершити процедуру сторони планують до кінця I кварталу 2022 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло