«ПУМБ» досяг попередньої угоди про купівлю «Ідея Банку»

«ПУМБ» досяг попередньої угоди про купівлю «Ідея Банку»

Завершити угоду сторони планують до кінця I кварталу 2022 року

«ПУМБ» досяг попередньої угоди про купівлю «Ідея Банку»
Фото: pumb.ua

«Перший український міжнародний банк» («ПУМБ»), бенефіціаром якого є Рінат Ахметов, досяг домовленості щодо ключових умов придбання 100% акцій «Ідея Банку» з польською фінансовою групою Getin Holding S.A. Про це йдеться у пресрелізі «ПУМБ».

Завершити угоду сторони планують до кінця I кварталу 2022 року, після отримання необхідних дозволів Національного банку (НБУ) та Антимонопольного комітету (АМКУ).

Після цього «Ідея Банк» увійде до складу банківської групи ПАТ «ПУМБ» як окрема юридична структура без кадрових ротацій і продовжить обслуговувати клієнтів під брендом «Ідея Банк» у звичайному режимі.

За словами голови правління «ПУМБ» Сергія Черненка, процес інтеграції відбуватиметься поетапно протягом трьох-п'яти років.

«На даному етапі в зоні нашої уваги – стабільність інфраструктури «ПУМБ» та «Ідея Банк», подальший розвиток діджитал каналів банків та надання якісного та надійного сервісу клієнтам», – додав він.

«ПУМБ» – український універсальний банк, який за підсумками першого півріччя 2021 року, згідно з рейтингом банків Mind, має оцінку у 3,5 зірки, що дорівнює задовільному рівню життєздатності.

«Ідея Банк» є правонаступником банку ПАТ «Плюс Банк». З 2007 року банк входить до складу однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп – польської Getin Holding S.A. За рейтингом банків Mind, він також отримав оцінку у 3,5 зірки.

Нагадаємо: у лютому 2021 року Getin Holding S.A. підписав договір про продаж 100% «Ідея Банку» українському покупцеві, ім'я якого не назвали. Тоді ж ЗМІ повідомляли, що акції збирається придбати «Альфа-Банк». Однак вже у квітні польська компанія повідомила, що угода не відбулася.

А нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація, що «ПУМБ» розглядає можливість купівлі «Ідея Банку».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло