Компанії, засновані жінками, постраждали від локдауну більше, ніж стартапи з чоловіками-засновниками

Компанії, засновані жінками, постраждали від локдауну більше, ніж стартапи з чоловіками-засновниками

Однак середня оцінка стартапів, започаткованих жінками, зростає

Компанії, засновані жінками, постраждали від локдауну більше, ніж стартапи з чоловіками-засновниками
фото Shutterstock

Пандемія стала значним викликом для компаній, які очолюють жінки. Як зʼясували аналітики, карантин у США, що тривав з березня по червень 2020 року, позначився на таких стартапах набагато більше, ніж на компаніях, заснованих чоловіками: скорочення інвестицій у першому випадку оцінюється в 28,1%, у другому – в 5,4%.

Проте зараз ситуація покращується, свідчить новий звіт Pitchbook 2021 All In: Women in the VC Ecosystem, на який посилається Forbes. Станом на вересень 2021 року середня оцінка стартапів на ранніх етапах, започаткованих жінками, збільшилася за останній рік з $30 млн до $45,5 млн. Очікується, що наступного року цей показник покаже ще більше зростання.

Дані звіту Pitchbook, який у кількісному вираженні вимірює тенденції в екосистемі венчурного капіталу, показують, що за три місяці локдауну в США компанії, засновані жінками, постраждали непропорційно більшою мірою порівняно з компаніями, які очолюють чоловіки. При цьому, як зазначається у звіті, стабільне зростання в інвестиціях не спостерігалося для «жіночих» стартапів аж до грудня 2020 року, тоді як у компаніях, де директори – чоловіки, протягом усього року спостерігалося поступове збільшення потоку угод – незважаючи на проблеми. пов'язані з ковідом. І хоча в першому випадку ситуація за підсумками року вирівнялася, чоловіки мали явну перевагу.

Зі звіту випливає, що за рік кількість жінок-керівників стартапів зростає по всій країні, особливо в Кремнієвій долині, де 17,1% генеральних партнерів – це жінки, у Нью-Йорку (16,8%), Бостоні (14,5%) та Лос-Анджелесі (12,9%). У Нью-Йорку зростання у цій галузі стало найбільшим: минулого року жінки становили лише 11,8% від усіх керівників стартапів у місті.

При цьому для багатьох жінок-керівників однією з головних цілей стає створення нового покоління підприємниць. Це дає ще більший імпульс для розвитку, наголошується у звіті.

Більше про міста, які сприяють кращому розкриттю бізнес-потенціалу жінок-підприємниць, в матеріалі Mind «Гендерний баланс: рейтинг найсприятливіших міст для розвитку жіночого бізнесу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті