Суд дозволив відтермінувати перейменування української «дочки» російського «Сбербанку»

Суд дозволив відтермінувати перейменування української «дочки» російського «Сбербанку»

Відстрочку надали до серпня 2022 року

Суд дозволив відтермінувати перейменування української 	«дочки» російського «Сбербанку»
Фото: tass.ru

Господарський суд Києва надав українському дочірньому банку «Сбербанку Росії» відстрочку на дев'ять місяців (до 11 серпня 2022 року) на виконання рішення цього суду щодо заборони використовувати торговельну марку «Сбербанк» у всіх сферах його діяльності. Про це повідомляє Finbalance.

Суд у своїй ухвалі зазначив, що взяв до уваги необхідність вчинення «дочкою» «Сбербанку» низки заходів для зміни найменування, строки виконання яких залежать і від третіх осіб.

Крім цього, суд посилається на розгалуженість мережі банку, кількість клієнтів і контрагентів, кількість власників карток з позначенням «Сбербанк», які підлягають вилученню, тоді як «діяльність з надання банківських та фінансових послуг банку має бути безперервна».

Згідно з судовими матеріалами, станом на 1 серпня 2021 року банк мав 89 відділень, 67 банкоматів та 3 941 POS-термінал. Його клієнтами на той момент були 317 071 фізична особа та 34 905 юросіб, а банк емітував 179 026 платіжних карток.

При цьому під час судового процесу державний «Ощадбанк» висловлював думку, що клопотання «Сбербанку» про відстрочку виконання судового рішення є безпідставним, а «підрахунки строку виконання рішення суду не заслуговують на увагу через їх невідповідність дійсності та надуманість».

Нагадаємо: у серпні 2021 року Верховний Суд зобов'язав українську «дочку» російського «Сбербанку» припинити використання ТМ «Сбербанк» в Україні.

У листопаді російський «Сбербанк» змінив назву українського дочірнього банку на «Міжнародний резервний банк».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло