Страхова компанія VUSO досягла попередньої угоди про купівлю «АСКА» в Ахметова

Страхова компанія VUSO досягла попередньої угоди про купівлю «АСКА» в Ахметова

Компанії об'єднаються під єдиним брендом VUSO

Страхова компанія VUSO досягла попередньої угоди про купівлю «АСКА» в Ахметова
Рінат Ахметов
Фото: УНІАН

Акціонери страхової компанії (СК) VUSO досягли попередньої домовленості про придбання СК «АСКА», яка входить до складу фінансово-промислової групи SCM Ріната Ахметова. Про це повідомляє пресслужба VUSO.

Зазначається, що компанії об'єднаються під єдиним брендом VUSO «з метою створення одного з найбільших страховиків з українським капіталом».

«Об'єднання компаній дозволить збільшити присутність VUSO у корпоративному сегменті страхування за рахунок тривалих відносин «АСКА» з великими корпоративними клієнтами, а також вийти на ринок міжнародного страхування «Зелена картка», – вважають у компанії.

Сума та умови угоди не розголошуються. VUSO запевняє, що всі обов'язки перед партнерами та клієнтами «АСКА» збережуться та виконуватимуться у повному обсязі.

VUSO – українська класична універсальна страхова компанія. Серед її продуктів – автострахування, туристичне страхування, а також добровільне медичне страхування й добровільне страхування цивільної відповідальності, страхування життя від нещасного випадку, нерухомості та майна. За підсумками 2020 року, згідно з рейтингом страховиків Mind, вона має оцінку у три зірки, що дорівнює задовільному рівню.

«АСКА» – українська страхова компанія, основними продуктами якої є – автострахування, страхування майна та автопарку, а також туристичне, медичне й аграрне страхування. За підсумками 2020 року, за рейтингом страховиків Mind, вона має оцінку у дві зірки, що дорівнює низькому рівню.

Раніше банк «ПУМБ», бенефіціаром якого є Рінат Ахметов, досяг попередньої угоди про купівлю «Ідея Банку».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло