У Норвегії спустили на воду перший у світі електричний безпілотний суховантаж

У Норвегії спустили на воду перший у світі електричний безпілотний суховантаж

Тепер компанії потрібно сертифікувати судно та його безпілотну технологію, що займе близько 2 років

У Норвегії спустили на воду перший у світі електричний безпілотний суховантаж
фото Yara

У Норвегії спустили на воду перший у світі електричний безпілотний суховантаж. Судно «Yara Birkeland» здійснило перший короткий рейс до порту Осло – поки що з екіпажем на борту. Тепер компанії потрібно сертифікувати судно та його безпілотну технологію, щоб якнайшвидше розпочати комерційну діяльність. Через пандемію терміни спуску на воду було зміщено на рік, пише HighTech Plus з посиланням на New Atlas.

«Yara Birkeland» – спільний проект норвезького виробника добрив Yara та суднобудівника Kongsberg. Проект був анонсований у 2017 як перший у світі повністю електричний та автономний суховантаж. У планах уряду використовувати корабель для перевезення хімічних речовин із заводу в Порсгрунні в найближчі міста, що значно знизить викиди вуглекислого газу та оксидів азоту за рахунок зниження потреби в дизельних вантажівках.

Судно завдовжки 80 метрів оснащене батареєю на 6,8 МВт/год та здатне перевозити до 3200 тонн вантажу з максимальною швидкістю 15 вузлів (28 км/год), яку забезпечують два двигуни Azipull по 900 кВт.

Перший рейс Yara Birkeland відбувся з комуни Хортен в Осло, судно пройшло відстань приблизно в 70 км. Відвідування столиці було організовано для партнерів проекту та представників уряду, включаючи прем'єр-міністра Норвегії Йонаса Гара Стере, які хотіли відвідати судно.

Керівництво Yara сподівається розпочати комерційні рейси суховантажного транспорту в 2022 році, паралельно з дворічними випробуваннями технології автономного управління, необхідними для сертифікації. Технологічна компанія Kongberg відповідатиме за інтеграцію датчиків та інших систем безпілотної навігації, необхідні для досягнення повної автономності.

Крім виробництва та перевезення добрив, компанія Yara розвиває також технологію виробництва вуглецево-нейтрального палива з аміаку. Судноплавні компанії виявляють все більший інтерес до аміаку як альтернативи дизельному паливу.

Тим часом Scania представила  нову лінійку двигунів для вантажівок, які дозволять знизити витрати пального.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло