SoftServe оприлюднив звіт зі сталого розвитку за останні два роки
Новини компаній

SoftServe оприлюднив звіт зі сталого розвитку за останні два роки

Звіт містить інформацію про ключові ініціативи та досягнення компанії, які позитивно впливають на суспільство та довкілля

Этот материал также доступен на русском языке
SoftServe оприлюднив звіт зі сталого розвитку за останні два роки
Фото: УНІАН

Компанія SoftServe оприлюднила новий звіт зі сталого розвитку – Sustainability Report, який проводить кожні два роки. Як повідомляє пресслужба компанії, звіт містить інформацію про ключові ініціативи та досягнення, які здійснюють позитивний вплив на суспільство та навколишнє середовище.

Зазначається, що з 2018 року компанія здійснила стрімкий прогрес стосовно гендерної рівності: кількість жінок на менеджерських позиціях зросла з 35% у 2018 році, до 49% у 2020.

Крім цього, минулого року SoftServe розпочала внутрішню кампанію про різноманітність та інклюзивність, започаткувавши навчальну програму DE&I Ambassadors. У її рамках працівники компанії знайомились з ключовими поняттями різноманітності та інклюзії та вже започаткували зміни в процесах у межах своїх відділів. Зокрема, стартували кампанію з промо жіночого лідерства, запустили курс з інклюзивної мови спілкування та про культурні відмінності.

Також торік SoftServe запустила відкритий курс з Accessibility Testing для інженерів з вадами зору, які на сьогодні є працівниками компанії та окремого відділу. Останній займається тестуванням та консультуванням цифрових продуктів для незрячих.

З настанням пандемії та переходом на дистанційну роботу, в SoftServe вирішили долучити кожного працівника до обговорення теми ментального здоров'я. Загалом 9 500 осіб взяли участь в пізнавальних та навчальних ініціативах.

Також в компанії організували зустрічі щодо інформування про деталі регулярної перевірки здоров'я, а з 2019 року SoftServe запустила страхування усіх працівників, зокрема допомогу хворим на COVID-19. Улітку 2020 року співробітники компанії пробігли 13 574 км у рамках челенджу між офісами компанії в різних країнах.

Окрім того, торік у компанії створили екологічну раду, яка розпочала масштабний аудит всіх видів відходів компанії, налаштування системності переробки сміття та утилізації небезпечних відходів у всіх офісах.

Також цьогоріч SoftServe приєдналася до Глобального договору ООН.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті