SoftServe приєднався до Глобального договору ООН

SoftServe приєднався до Глобального договору ООН

ІТ-компанія розбудовуватиме сталий бізнес в найбільшій мережі з КСВ

Этот материал также доступен на русском языке
SoftServe приєднався до Глобального договору ООН

Компанія SoftServe стала офіційним учасником Глобального договору ООН, ініціативи, яка об’єднує бізнеси у всьому світі задля впровадження принципів сталого розвитку та корпоративної відповідальності. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Глобальний договір ООН – це особлива ініціатива Генерального секретаря ООН і найбільша у світі асоціація корпоративно відповідального бізнесу, що закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку та на основі десяти універсальних принципів у галузі прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Глобальний договір ООН на сьогодні об’єднує більш як 12 000 компаній у 160 країнах світу.

«Для SoftServe приєднання до договору ООН стане новим кроком на шляху до розбудови сталого бізнесу, а також можливістю стати учасником глобального руху компаній, які змінюють світ на краще вже сьогодні», – наголошує голова ради директорів SoftServe Ярослав Любінець.

Співпраця SoftServe з ООН розпочалася ще кілька років тому. Зокрема, у 2019 році компанія долучилась до організації хакатону Hack for Locals, який мав на меті розробку креативних цифрових рішень для вирішення проблем місцевих громад; цього року SoftServe долучився до експериментальної програми ПРООН в Україні з розвитку інновацій Co-create with Locals. Ця ініціатива покликана залучити активістів до розробки інноваційних рішень у сферах громадської безпеки та соціальної згуртованості, і буде реалізована на Інноваційній платформі SoftServe. До того ж торік SoftServe отримав перемогу в конкурсі Partnership for Sustainability Award 2020 від ООН за ініціативу навчання з accessibility testing та залучення в компанію людей з порушеннями зору.   

Нагадаємо, наприкінці травня Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та SoftServe підписали угоду про продовження стратегічного партнерства на наступні два роки. В рамках цієї угоди компанія SoftServe виступатиме в ролі радника і технологічного партнера ЮНІСЕФ.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло