«Нафтогаз» звернувся до НКРЕКП зі скаргою на компанію-клона

«Нафтогаз» звернувся до НКРЕКП зі скаргою на компанію-клона

Регулятор планує розглянути дане питання 1 грудня

«Нафтогаз» звернувся до НКРЕКП зі скаргою на компанію-клона
Фото: REUTERS

«Нафтогаз» звернувся до Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) зі скаргою на компанію-клона ТОВ «ГПК «НАФТОГАЗ», яка подала документи на отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу. Про це йдеться у пресрелізі компанії. 

Зазначається, що дане питання регулятор планує розглянути 1 грудня.

«Подані документи ТОВ «ГПК «НАФТОГАЗ» не відповідають вимогам до провадження ліцензіатом господарської діяльності з постачання природного газу та порушенню конкуренції на ринках у сферах енергетики та комунальних послуг», – зазначає «Нафтогаз».

Компанія зауважує, що мова йде про неправомірне використання компанією комерційного (фірмового використання) найменування «Нафтогаз» та зареєстрованої торгівельної марки. Згідно з повідомленням, компанія створена лише два місяці тому та має дуже низький розмір статутного капіталу.

«Сукупність таких ознак дає підстави сумніватись щодо можливості виконання взятих на себе обов’язків щодо постачання природного газу споживачам, особливо в розпал опалювального сезону», – підсумовує  «Нафтогаз».

Раніше «Нафтогаз Трейдинг» виграв суд щодо заборони на використання схожої назви компанією-конкурентом. Схожість заважає відрізняти компанії, що може вводити споживачів в оману.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті