ОГТСУ спростував інформацію про відключення бюджетних установ від газопостачання

ОГТСУ спростував інформацію про відключення бюджетних установ від газопостачання

Споживачі, які наразі не мають постачальника газу, стануть клієнтами «постачальника останньої надії»

ОГТСУ спростував інформацію про відключення бюджетних установ від газопостачання
Фото: tsoua.com

В «Операторі газотранспортної системи України» (ОГТСУ) заявляють, що інформація про відключення бюджетних організацій від газопостачання з 1 грудня є неправдивою. Про це написав на своїй сторінці у фейсбуці гендиректор ОГТСУ Сергій Макогон.

«Ніяких відключень газу не може бути. Облгазам останніми рішеннями РНБО та КМУ заборонено відключати споживачів від газових мереж. Будь-яка спроба відключити споживача буде розслідувана компетентними органами», – наголосив він.

Макогон додав, що інформаційна платформа ОГТСУ працює в автоматичному режимі відповідно до чинного законодавства. Якщо вона не фіксує споживача в Реєстрі постачальника, то автоматично повідомляє про це облгазу. Споживачі, які наразі не мають постачальника газу, автоматично стають клієнтами «постачальника останньої надії» (ПОН), яким є НАК «Нафтогаз України».

Напередодні Асоціація газового ринку (АГРУ) повідомила, що Оператор дав доручення облгазам відключити з 1 грудня від газопостачання 2 000 шкіл, лікарень та інших бюджетних установ через відсутність постачальника газу на ці об'єкти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло