Метінвест створив компанію для управління українськими вугільними активами

Метінвест створив компанію для управління українськими вугільними активами

Нова компанія координуватиме всі підрозділи вугільного виробництва та консолідує невиробничі служби підприємств ПВГ

Метінвест створив компанію для управління українськими вугільними активами
Фото: metinvestholding.com

Гірничо-металургійна група «Метінвест» створила компанію «Метінвест Покровськвугілля», яка керуватиме операційними та адміністративними змінами на підприємствах Покровської вугільної групи (ПВГ). Про це повідомила пресслужба компанії.

Нова компанія координуватиме всі підрозділи вугільного виробництва та консолідує невиробничі служби підприємств ПВГ, серед яких шахтоуправління «Покровське» та Свято-Варваринська збагачувальна фабрика. До компанії вже переведено понад 400 працівників цих підприємств.

Створення компанії «Метінвест Покровськвугілля» дасть змогу усунути дублювання адміністративних функцій та централізовано управляти фінансами, закупівлями, персоналом, транспортом, питаннями безпеки, безперервного вдосконалення та інформаційних технологій.

Генеральним директором нової компанії став Андрій Акулич. До призначення він обіймав посаду заступника генерального директора з інтеграції компанії «Донецьксталь».

Генеральний директор групи «Метінвест» Юрій Риженков заявив, що створення компанії «Метінвест Покровськвугілля» – ключовий етап процесу інтеграції до групи «Метінвест», спрямований на підвищення ефективності як окремої виробничої ланки, так і всього ланцюжка створення вартості.

Водночас гендиректор «Метінвест Покровськвугілля» зауважив: «Централізація адміністративних функцій на вугільних активах України дасть змогу грамотно використовувати наявні ресурси, впроваджувати корпоративні стандарти, застосовувати найкращі практики».

Зазначається, що у вересні 2021 року в структурі керівної компанії групи «Метінвест» було створено вугільну дирекцію, до якої, крім підприємств ПВГ, також входить американська вугледобувна компанія United Coal Company.

Контроль над Покровською вугільною групою «Метінвест» отримала в березні 2021 року.

Нагадаємо: держекоінспеція позапланово перевірить «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» Ахметова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті