Apple визнала, що попит на iPhone сповільнився, акції компанії впали

Apple визнала, що попит на iPhone сповільнився, акції компанії впали

13-те покоління «айфонів» не надто вразило користувачів новизною

Apple визнала, що попит на iPhone сповільнився, акції компанії впали
фото DR

Капіталізація техногіганта Apple зменшилася на 4,2% після того, як стало відомо, що компанія попередила постачальників про уповільнення попиту на лінійку iPhone 13, повідомив Bloomberg.

Зменшилася ринкова вартість не лише Apple, втратили в капіталізації також її найбільші постачальники компонентів – LG Innotek та STMicroelectronics.

«Заява компанії відповідає нашій оцінці продуктового циклу iPhone 13 як слабкого, – сказав агентству аналітик New Street Research П'єр Феррагу. – І це проблема не лише із невдоволенням покупців перебоями постачання. Остання важливий фактор, але причина глибша».

Про те, що лінійка iPhone 13 не настільки відрізняється від попереднього покоління, щоб користувачі захотіли зробити заміну, не раз писали профільні видання.

Однак все ж котирування Apple з початку року виросли на 20%, а інші аналітики кажуть, що попит на смартфони компанії стійкий і в будь-якому випадку випереджає обмежену через дефіцит чипів пропозицію.

Як повідомлялося, Apple різко скоротила випуск iPad, щоб за їх рахунок врятувати виробництво iPhone.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло