«Нафтогаз» призначив виконавчого директора та директора з розвитку бізнесу

«Нафтогаз» призначив виконавчого директора та директора з розвитку бізнесу

Громадянин США став головним виконавчим директором

«Нафтогаз» призначив виконавчого директора та директора з розвитку бізнесу
Фото: REUTERS

Головним виконавчим директором «Групи Нафтогаз» призначили члена правління «Нафтогазу» Маврикія Калугіна. Водночас Сергій Боєв, який до цього був начальником департаменту стратегії та бізнес-аналітики компанії, обійняв посаду директора зі стратегії та розвитку бізнесу. Про це повідомляє пресслужба «Нафтогазу». 

Згідно з повідомленням, Калугін відповідатиме за підвищення темпів розвитку та забезпечення прибутковості «Нафтогазу», координуватиме роботу з пошуку нових бізнес-можливостей, забезпечуватиме реалізацію інвестиційної політики компанії.

Сергій Боєв організовуватиме та координуватиме роботу з розробки корпоративної стратегії та консолідованого бізнес-плану компанії, діяльність аналітичної функції та управління інвестиціями «Нафтогазу».

Боєв приєднався до команди «Нафтогазу» в ролі директора з розвитку бізнесу АТ «Укргазвидобування», де здійснював управління стратегічним та бізнес-плануванням, розробкою системи управління ефективністю тощо.

До того він працював у консалтинговій компанії The Boston Consulting Group, а також в інвестиційних банках JP Morgan Chase та Credit Suisse.

Калугін з червня 2021 року працював у «Нафтогазі» на позиції радника голови правління з питань видобутку, наприкінці вересня уряд призначив його членом правління «Нафтогазу».

Нагадаємо: МВФ зобов'язав Україну сформувати наглядові ради «Нафтогазу», «Укренерго» та «Енергоатому». «Нафтогаз» повинен сформувати раду до кінця січня 2022 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло