МВФ зобов'язав Україну сформувати наглядові ради «Нафтогазу», «Укренерго» та «Енергоатому»

МВФ зобов'язав Україну сформувати наглядові ради «Нафтогазу», «Укренерго» та «Енергоатому»

«Нафтогаз» повинен сформувати раду до кінця січня 2022 року

МВФ зобов'язав Україну сформувати наглядові ради 	«Нафтогазу», 	«Укренерго» та 	«Енергоатому»
Фото: pixabay.com

Україна в рамках отриманого другого траншу від Міжнародного валютного фонду за програмою stand by взяла на себе зобов'язання сформувати наглядові ради ПрАТ «НЕК «Укренерго» до кінця грудня 2021 року, НАК «Нафтогаз України» – до кінця січня 2022 року і НАЕК «Енергоатом» – до кінця травня 2022 року. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ми гарантуємо, що держпідприємства будуть діяти на відстані витягнутої руки від уряду, зберігаючи прогрес, досягнутий у зміцненні корпоративного управління, у тому числі шляхом збереження більшості незалежних наглядових рад», – йдеться в тексті оновленого меморандуму про економічну та фінансову політику з МВФ за програмою stand-by.

Нагадаємо: на початку вересня незалежні члени наглядової ради (НР) «Нафтогазу» Клер Споттісвуд, Бруно Лескуа і Людо Ван дер Хейдена подали у відставку. Сталося це через новий виток конфлікту, оскільки компанію очолює Вітренко, а наглядова рада не може вирішити щодо його звільнення.

Мінекономіки оголосило про початок конкурсу на посади незалежних членів наглядової ради «Нафтогазу»
Заявки прийматимуть до 6 грудня 2021 року

«Нафтогаз» витратить на пошук 20 топменеджерів майже 47 млн грн. Компанія оголосила тендер на послуги рекрутингових агенцій щодо пошуку персоналу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті