«Фармак» опублікував звіт зі сталого розвитку за 2020 рік

«Фармак» опублікував звіт зі сталого розвитку за 2020 рік

Звіт містить інформацію про ключові показники діяльності, соціальні проєкт та вплив виробництва на екологію

Этот материал также доступен на русском языке
«Фармак» опублікував звіт зі сталого розвитку за 2020 рік
Фото: farmak.ua

Компанія «Фармак» опублікувала звіт щодо сталого розвитку за результатами 2020 року. Як повідомляє пресслужба компанії, він містить інформацію про ключові показники діяльності, соціальні проєкти та вплив виробництва на екологію.

Згідно зі звітом, у 2020 році «Фармак» відкрив нову лінію з виробництва стерильних рідких лікарських засобів. Також компанія розробила нову тест-систему для виявлення коронавірусу SARS-CoV-2 та його новітніх варіантів.

Крім того, впровадили програму страхування «СТОП.КОРОНАВІРУС» для всіх працівників компанії. Сума благодійної допомоги склала 26 млн грн: з них 10 млн грн витрачені на боротьбу з Covid-19.

Зазначається, що «Фармак» продовжив модернізацію виробничих потужностей: інвестиції в екологізацію виробництва становили 1,3 млрд грн. Також компанії вдалося на 33% зменшити викиди в атмосферу у порівнянні з 2019 роком, а споживання природного газу скоротити на 13%.

Зазначається, що компанія сплатила податків за звітний рік 712,1 млн грн.

Раніше повідомлялося, що «Фармак» автоматизує процедуру підбору персоналу. Впровадження модуля автоматизації дозволить скоротити трудовитрати на пошук фахівців та прискорить закриття вакансій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло