Україна та Ісландія підписали угоду про повітряне сполучення між країнами

Україна та Ісландія підписали угоду про повітряне сполучення між країнами

Завдяки угоді дві країни будуть поєднані прямими регулярними авіарейсами

Україна та Ісландія підписали угоду про повітряне сполучення між країнами
mfa.gov.ua

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та міністр закордонних справ Ісландії Тордіс Колбрун Рейкдал Гілфадоттир у рамках засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ у Стокгольмі підписали Угоду про повітряне сполучення.

Про це повідомляєпрес-служба МЗС.

Угода створює можливість регулярного прямого авіасполучення між Україною та Ісландією.

Як зазначається в повідомленні, документ визначає порядок регулювання міжнародних польотів між двома країнами та порядок призначення авіапідприємств, встановлює умови надання дозволів на виконання регулярних польотів.

Крім того, угода передбачає взаємне визнання посвідчень членів екіпажу, містить положення авіаційної безпеки, а також встановлює механізм інспекції авіапідприємств для оцінки їхньої відповідності.

«Угода не лише дозволить з'єднати Україну та Ісландію прямими регулярними авіарейсами. Вона створить нові можливості для подорожей і додатково відкриє нашу країну світу. Крім того, регулярне авіасполучення сприятиме розвитку туризму і бізнесу, що додатково розвине відносини між нашими країнами», – зазначив Кулеба.

Тим часом у UNWTO повідомили, скільки країн у світі відкриті для міжнародного туризму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло