Екологічність і переробка: H&M тестує в Амстердамі нову концепцію магазину

Екологічність і переробка: H&M тестує в Амстердамі нову концепцію магазину

Сюди можна буде приносити зношений одяг і ремонтувати його

Екологічність і переробка: H&M тестує в Амстердамі нову концепцію магазину
фото H&M

Після капітального ремонту в Амстердамі відкрився флагманський магазин H&M, розташований на жвавій торговій вулиці міста Калвестраат. Однак тепер цей магазин працює за зовсім іншими правилами, пише Retail Detail.

У дизайні оновленого флагманського магазину H&M (Hennes & Mauritz) основний акцент зроблено на екологічність та переробку/оновлення одягу, що був у використанні (б/в).

У магазині покупці можуть взяти напрокат одяг як із поточних, так і з давніших модних колекцій, що вже вийшли з обороту.

Також в магазині розташований відділ ремонту старих речей, куди можна віднести річ компанії, відремонтувати її, перешити або навіть використати для створення нової речі.

Також у магазині встановлені «розумні сміттєві баки» з інформаційними цифровими екранами для збору старого одягу, який надалі буде віддано на переробку.

Ще один «акцент» у магазині зроблено на використання різних елементів, що наголошують на місцевому колориті. Відвідувачі можуть придбати або доповнити одяг, прикрашений принтами від художників, талановитих дизайнерів та патернів із музеїв Амстердама. Також в асортименті H&M можна знайти речі від місцевих незалежних брендів, зокрема Shop Ateljé та Atelier des Femmes.

Нагадаємо, Amazon відкрив свій перший магазин без кас та продавців за межами США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті