«Метінвест» збільшив капітальні інвестиції на 80% цьогоріч

«Метінвест» збільшив капітальні інвестиції на 80% цьогоріч

Виручка підпрємства за дев'ять місяців сягнула $13,6 млрд

«Метінвест» збільшив капітальні інвестиції на 80% цьогоріч
Фото: metinvestholding.com

Виручка групи «Метінвест» склала $13,6 млрд за дев'ять місяців 2021 року та на 78% перевищила показник за аналогічний період торік. Обсяг капітальних інвестицій збільшився на 79% у порівнянні з торішнім показником – до $822 млн. Про це йдеться у фінансовому звіті компанії за III квартал.

Згідно зі звітом, інвестиції у стратегічні проєкти компанії зросли на 23% в січні-вересні, а в проєкти підтримки – на 67%. 

У звітному періоді група «Метінвест» почала розширення виробничих потужностей: будівництво нового цеху для холодновальцьованого прокату, оцинкованого і пофарбованого рулону на ММК ім. Ілліча.

Також «Метінвест» продовжує реалізацію проекту з будівництва повітророзподільних установок на ММК ім. Ілліча. Компанія вже поставила близько 85% основного обладнання. Завершення проєкту очікується в першому півріччі 2022 року.

Зазначається, що в серпні група «Метінвест» запустила новий тракт комплексу циклічно-потокової технології (ЦПТ) на Інгулецькому гірничозбагачувальному комбінаті (ГЗК), а у вересні – новий ЦПТ для транспортування гірської породи на Північному ГЗК.

Група продовжила будівництво нового блоку №11 на шахті нещодавно консолідованого Шахтоуправління «Покровське» для підтримки обсягів виробництва. У підприємства Покровської вугільної групи за сім місяців з моменту консолідації компанія вже вклала $99 млн капітальних інвестицій.

Раніше «Метінвест» створив компанію для управління українськими вугільними активами. Нова компанія координуватиме всі підрозділи вугільного виробництва та консолідує невиробничі служби підприємств ПВГ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло