SNEL Energy викупив мережу Glusco у друга Медведчука

SNEL Energy викупив мережу Glusco у друга Медведчука

Glusco Energy володіє понад 100 автозаправними станціями й чотирма нафтобазами в Україні

SNEL Energy викупив мережу Glusco у друга Медведчука
Фото: pixabay.com

Що сталося. Компанія грецького підприємця Димитріоса Аніфантакіса SNEL Energy Limited придбала 100% акцій швейцарської енергокомпанії Glusco Energy S.A.

Джерело. Про це повідомила пресслужба Glusco.

Деталі. Угоду з ізраїльським бізнесменом Нісаном Мойсеєвим, якому належала паливна мережа Glusco, уклали наприкінці жовтня цього року. Суму контракту не розголошують.

Нісан Мойсеєв відомий на українському ринку нафтопродуктів з 2009 року. У 2015 році його компанія стала найбільшим постачальником нафтопродуктів морем. Журналісти «Радіо Свобода» зафіксували, як Моісеєв прибув з Москви до Києва на приватному літаку з Віктором Медведчуком, який є кумом президента Росії Володимира Путіна. Бізнесмен визнає дружні стосунки з політиком, та наявність спільного бізнесу із Медведчуком заперечує. 

Димитріос Аніфантакіс  новий власник мережі АЗС Glusco. Громадянин Греції, працює у сфері глобальної торгівлі енергоресурсами понад 30 років. Займав керівні посади в Litasco, BP plc, Cargill SA, Motor Oil Hellas.

Нині Аніфантакіс є членом Ради директорів найбільшої грецької нафтопереробної групи Motor Oil Hellas та управляє власним широким портфелем компаній в енергетичному бізнесі й сфері нерухомості як у своїй країні, так і за її межами.

Бекграунд. SNEL Energy Ltd стала новим оператором постачання нафтопродуктів «Роснафти» в Україну. Це сталося внаслідок зміни бенефіціарів і назви Socar New Energy Limited, яка була оператором цих постачань.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло