Британія поступово відключить мережі 2G та 3G, щоб звільнити частоти для 5G

Британія поступово відключить мережі 2G та 3G, щоб звільнити частоти для 5G

Це допоможе звільнити частоти для зв'язку, який використовується для безпілотників та віртуальної реальності

Британія поступово відключить мережі 2G та 3G, щоб звільнити частоти для 5G
фото Shutterstock

Великобританія має намір до 2033 року поступово відключити мережі 2G та 3G, щоб звільнити частоти для 5G. Усі чотири мобільні оператори країни погодили графік виведення обладнання з експлуатації – один з них відключить його вже до початку 2023 року.

В британському уряді запланували до 2033 повністю відмовитися від мереж 2G і 3G. Це має полегшити вихід на ринок нових виробників обладнання для мобільного зв'язку 5G, а згодом – 6G, оскільки їхня електроніка не буде зобов'язана підтримувати застарілі технології, повідомляє TJournal з посиланням на агентство Reuters.

На думку влади, рішення допоможе звільнити частоти для зв'язку, який використовується для високотехнологічних пристроїв: безпілотних автомобілів, літальних апаратів та пристроїв з доступом до віртуальної реальності.

Усі чотири мобільні оператори Великобританії – EE, Vodafone, O2 і Three – вже погодили розклад відключень 2G і 3G-мереж. British Telecom, яка володіє оператором EE, оголосила, що виведе з експлуатації обладнання для 3G вже на початку 2023 року.

Тим часом, як стало відомо, регулятор США заявив, що обладнання 5G може становити небезпеку для літаків.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло