Київрада планує остаточно передати екопарк «Осокорки» під забудову

Київрада планує остаточно передати екопарк «Осокорки» під забудову

Київ відмовиться від низки судових позовів щодо земельної ділянки у разі ухвалення рішення

Київрада планує остаточно передати екопарк 	«Осокорки» під забудову
Фото: facebook.com/pasyuta

Що сталося. На сайті Київської міськради з'явився проєкт рішення, яке змушує відомство відмовитися від всіх судових скарг щодо земель екопарку «Осокорки» та дозволити забудувати зону.

Джерело. Про це на своїй фейсбук-сторінці, посилаючись на проєкт рішення КМР, повідомив автор проєкту та активіст «Екопарку Осокорки» Сергій Пасюта.

Що це означає. У разі, якщо рішення буде ухвалене, Київрада відмовиться від низки апеляційних та касаційних позовів щодо земельної ділянки.

Деталі. Проєкт внесено 8 грудня та одразу визначено як невідкладний. 

Авторами проєкту є депутати від чотирьох фракцій – «Батьківщини», ОПЗЖ, УДАР та «Європейської солідарності»:

  • Нестор Віталій (Батьківщина);
  • Тимощук Богдана (Батьківщина);
  • Зубко Юрій (Батьківщина);
  • Костюшко Олег (УДАР);
  • Тихонович Юрій (ЄС);
  • Симуніна Юлія (ОПЗЖ);
  • Наконечний Михайло (ОПЗЖ).

Коментарі. У документах до проєкту рішення зазначається, що невідкладність пов'язана з розглядом 8 та 21 грудня Касаційним госпсудом та Північним апеляційним госпсудом апеляційних та касаційних скарг «у справах про визнання укладеними угод про поновлення договорів оренди земельних ділянок».

«Щоб «протиснути» цей проєкт на засіданні 9 грудня, доведеться в авральному порядку скликати регламентну комісію Київради», – пояснив Пасюта.

Бекграунд. Будівельна компанія Stolitsa Group Влади Молчанової представила новий проєкт трьох житлових комплексів – «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах» на Осокорках. Їх мав побудувати збанкрутілий банк «Аркада». У новому плані ЖК на озерах замість 43 багатоповерхівок з’явилося 48. Водночас активісти протидіють забудові території в 170 га, де знаходиться каскад озер, та пропонують на місці забудови створити парки та природні заказники. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло