МБРР надасть Україні додаткові $150 млн позики для протидії COVID-19
Кошти виділяють до вже існуючого проєкту, сума позики за яким становить $90 млн

Що сталося. Міністерство фінансів та Міжнародний банк реструктуризації та розвитку (МБРР) підписали угоду про надання Україні позики для додаткового фінансування проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» з метою залучення додаткових $150 млн для протидії розповсюдження COVID-19 в Україні.
Джерело. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.
Деталі. Додаткові кошти планують виділити до вже існуючого проєкту, підписаного у травні 2021 року, сума позики за яким становить $90 млн.
Кредитні гроші від МБРР спрямують на зміцнення системи громадського здоров'я та підтримку невідкладних заходів реагування на пандемію COVID-19, зокрема через:
- закупівлю вакцин проти COVID-19 та послуг логістики;
- придбання засобів холодового ланцюга та інфраструктури логістики;
- проведення навчання для медичного персоналу;
- вдосконалення систем поводження з медичними відходами та їх утилізації;
- придбання й встановлення автоклавів та інших пристроїв для дезінфекції та видалення відходів;
- проведення кампаній з вакцинації, розроблення інформаційних систем та придбання ІТ-обладнання для управління вакцинацією.
Також кошти підуть і на інші невідкладні заходи із протидії розповсюдження COVID-19 на території України.
Бекграунд. Раніше Світовий банк виділив Україні $150 млн на вакцинацію від COVID-19. Передбачається, що додаткові $120 млн допоможуть уряду закупити 16,5 млн доз вакцин.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].