АМКУ оштрафував п'ять компаній з агрохолдингу Косюка

АМКУ оштрафував п'ять компаній з агрохолдингу Косюка

Компанії оштрафовані загалом на 515 300 грн

АМКУ оштрафував п'ять компаній з агрохолдингу Косюка
Фото: mhp.com.ua

Що сталося. Антимонопольний комітет України (АМКУ) встановив порушення економічної конкуренції п'ятьма компаніями з агрохолдингу «МХП», які представили держрегулятору обов'язкову до розголошення інформацію в неповному обсязі та з недостовірними даними. Компанії оштрафовані загалом на 515 300 грн.

Джерело. Про це йдеться у рішенні АМКУ.

Деталі. Згідно з ним, ТОВ «Вінницька птахофабрика та ПрАТ «Оріль-Лідер» двічі порушили законодавство про захист економічної конкуренції, компанії отримали по 122 000 грн штрафу.

Зазначається, що ПрАТ «МХП» – тричі порушило, на нього наклали штраф 163 300 грн. Водночас ТОВ «Перемога Нова» та ПрАТ «Миронівська птахофабрика» допустили одне порушення та отримали по 54 000 грн штрафу.

Сторони.  «МХП» (до лютого 2021 року  – «Миронівський хлібопродукт») – агроіндустріальний холдинг, який спеціалізується на виробництві курятини, вирощуванні зернових, виробництві готових до вживання м'ясних і м'ясо-ковбасних виробів. Холдинг володіє брендами «Наша Ряба», «Легко!», «Бащинський», Qualiko та Ukrainian Chicken.

Засновником та мажоритарним акціонером «МХП» є український бізнесмен Юрій Косюк.

Бекграунд. «МХП» Косюка отримав $870 000 прибутку за перший квартал. Агрохолдинг отримав $174,1 млн чистого збитку за аналогічний період 2020 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло