Корнієнко оголосив про зміну керівництва фракції «Голос»

Корнієнко оголосив про зміну керівництва фракції «Голос»

Новою очільницею стала Устінова, заступницею – Клименко

Корнієнко оголосив про зміну керівництва фракції 	«Голос»
Олександра Устінова та Ярослав Железняк
Фото: УНІАН

Що сталося. Народний депутат Олександра Устінова очолила фракцію «Голос» у Верховній Раді (ВР). Заступником голови фракції «Голос» обрали Юлію Клименко.

Джерело. Про це на позачерговому пленарному засіданні парламенту повідомив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

Бекграунд. Раніше фракцію очолював Ярослав Железняк, а його заступником був Роман Костенко.

 Голова ВР Руслан Стефанчук 22 жовтня оголосив про припинення повноважень Железняка як голови фракції «Голос» на вимогу 11 із 20 членів.

Підписанти заяви звернули увагу на те, що згідно з законодавством, голови та заступники комітетів не можуть бути одночасно керівниками депутатських фракцій. На той час Железняк одночасно обіймав посади голови фракції «Голос» та першого заступника голови комітету з питань фінансів.

Частина фракції «Голос» звернулася з проханням надати Устіновій можливість тимчасово виконувати обов'язки голови фракції до його обрання.

У відповідь на це в партії «Голос» заявили, що спроби частини членів фракції відсторонити Железняка від посади не мають юридичної сили, оскільки підписанти звернення раніше були виключені з лав політичної партії «Голос».

Лідерка партії «Голос» Кіра Рудик завила, що народні депутати, які заявили про вихід із партії мають і надалі виконувати програму, з якою йшли на вибори.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло